Nejznámější diety a co mají diety společné

O mnoha z nich či dokonce o všech jste už možná slyšeli, možná jste je i zkoušeli držet a možná najdete v domácí knihovně i knihu s jejich názvy. Zde si však můžete pěkně pohromadě přečíst, na čem jsou založeny, zda mohou fungovat a jak působí na náš organismus.

Co mají diety společné?

Mimo zázračnou ingredienci či zázračnou slovní formulku mají diety společné to, že jejich alespoň dočasný úspěch spočívá v omezení energetického příjmu (omezení na úkor sacharidů nebo tuků), v zamyšlení se nad tím, co jíme a často především v omezení množství zkonzumovaného jídla. Takže za zhubnutím nestojí ta či ona magická formule, ale dieta může fungovat za předpokladu splnění těchto 3 neviditelných pravidel. Změna životního stylu

Pokud chceme pro sebe opravdu něco udělat, a ne jen kvůli snížení váhy, ale v první řadě pro své zdraví, je potřebné uvědomit si, že diety nám toto neumožní. Důkazem toho je i narůstající zájem o tzv. zdravý životní styl. Není to jen o zdravé výživě, je to komplexní pojem, který v sobě sdružuje několik oblastí.

  • vhodně sestavený jídelníček
  • vhodně navržená pohybová aktivita 
  • odborné vedení a naučení se komplexnímu správnému životnímu stylu, který je INDIVIDUÁLNĚ NAVRŽEN A DOPORUČEN PRO VÁS

Tento přístup není o tom, že buď zklameme nebo zvítězíme. Nic není černobílé. A tohle je důležité si uvědomit. Když jednou zakopnete, postavte se hned zpátky na nohy. Jen nepropadejte špatné náladě. Ne, to nemáte zapotřebí. Vždycky je cesta zpátky, a nepotřebujete na to jen novoroční předsevzetí, pondělí či správné datum. Začít můžete kdykoliv.

Objednávkový formulář